Panda Antivirus for Mac

Panda Antivirus for Mac

Antywirusowe kung-fu na Mac

Panda Antivirus for Mac to program antywirusowy dla komputerów Mac. Choć wydaje się, że złośliwe oprogramowanie omija Maki, to jednak popularyzacja komputerów Apple powoduje narastanie zagrożenia. Panda Antivirus for Mac jest na to...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Skanowanie w czasie rzeczywistym i na żądanie
  • Skanowanie poczty
  • Skanowanie iPhone, iPod Touch oraz iPad

Wady

  • Mało opcji konfiguracji
  • Dziwaczny interfejs

Dobry
7

Panda Antivirus for Mac to program antywirusowy dla komputerów Mac. Choć wydaje się, że złośliwe oprogramowanie omija Maki, to jednak popularyzacja komputerów Apple powoduje narastanie zagrożenia. Panda Antivirus for Mac jest na to lekarstwem.

Panda Antivirus for Mac zapewnia w czasie rzeczywistym ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, stworzonym specjalnie na platformy Mac i Windows. Kiedy na przykład współdzielimy pliki z użytkownikami pecetów i nie życzymy im czegoś złego, program wykryje potencjalne zagrożenia. Panda Antivirus for Mac umożliwia również skanowanie iPhone, iPod Touch oraz iPad w poszukiwaniu zagrożeń. Przyda się szczególnie jeśli używamy tych urządzeń jako przenośnej pamięci USB.

Panda Antivirus for Mac zaskakuje przekombinowanym interfejsem. Owszem, można się do niego przyzwyczaić, tylko dlaczego producent oprogramowania nas do tego zmusza?

Zakup pełnej wersji Panda Antivirus for Mac wydaje się w tej chwili podatkiem od dobrego samopoczucia. Nie jest to konieczność, tak jak w świecie Windows, ale zabezpieczenie efektów naszej pracy przed potencjalnym, choć nadal mało prawdopodobnym zagrożeniem.

Najczęściej pobierane Programy antywirusowe na mac

Panda Antivirus for Mac

Download

Panda Antivirus for Mac 1.1

Opinie użytkowników o Panda Antivirus for Mac

Sponsorowany×